.
Сучасна людина вже не представляє своє життя без різних девайсів, ґаджетів і дуже часто без ноутбука або планшета. Для деяких це просто розвага, але для більшості це робота або навчання, то без чого вже ніяк не обійтися в повсякденному житті. Тому актуальним аксесуаром зараз є сумка для ноутбука із захистом від ударів і вологи.
Сумка для ноутбука 15,6" Digital Kane — не тільки зручна та гарна річ, що підходить під будь-який стиль одягу, але й якісний захист Вашого ноутбука, планшета та інших особистих речей.
Сумка складається з одного основного відділення. Усередині є кишеня для ноутбука діагоналлю до 15,6 дюйма з ущільнювачем і страхувальним ремінцем на липучці.
Невеликий органайзер на три великі кишені та дві вузькі для ручок, смартфона, павербанка тощо.
Також усередині легко розмістяться Ваші документи, папки, журнали, книги або зошити.
На фронтальній стороні є зручна кишеня на блискавці для додаткових аксесуарів: миші, кабелів та інших дрібниць. і невелика кишеня на застібки карти-ключа або візиток.
На задній стінці велике відділення на блискавці для документів, планшета та особистих речей.
У задню та передню стінки сумки вшитий додатковий ущільнювач для захисту Вашої техніки від ударів і падінь.
Всередині щільна підкладка, металева фурнітура, дві верхні ручки з якісного шкірозамінника та знімний регульований плечовий ремінь
Розміри (ВхШхТ): 30х39х6 см.
Матеріал: нейлон, штучна шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Захист від бічних ударів |
| Відділення | Відділення-органайзер, Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для акумулятора, Зовнішні відділення |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴










