Жіночий наручний годинник Orchidea дуже ніжний і витончений аксесуар. По периметру циферблата розміщена смужка з кристалів, що надає годиннику яскравості й елегантності.
Невеликий корпус з індикацією з блискучих кольорових сердець допоможе Вам легко дізнатися час.
Лакований ремінець у поєднанні із золотистим корпусом підкреслений крихкість і красу Ваших рук.
Якісна металева застібка надійно зафіксує аксесуар на руці.
Такий наручний годинник вирізняє індивідуальність стилю, нестандартність мислення та чудовий смак власника. Також за допомогою годинника будь-який, навіть найневибагливіший лук, можна зробити виразним і незабутнім.
Характеристика:
Матеріал — неіржавка сталь, шкіра PU;
Тип механізму — кварцовий;
Діаметр корпусу — 4,2 см;
Товщина корпусу — 1,0 см;
Довжина годинника — 24,3 см;
Максимальний обхват на руці — 21,0 см;
Мінімальний обхват на руці — 17,1 см;
Ширина ремінця — 1,2 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orchidea |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Кількість каменів | 99 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Часткове покриття PVD |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Червоний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Загальна довжина | 243 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴






