
Трендовий наручний годинник Starry Sky Watch powder
255 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5362
+380 (68) 375-32-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний і яскравий жіночий наручний годинник Starry Sky Watch на магнітній застібці — наймодніший аксесуар цього року. Ці дивовижні годинники створені відповідно до фешн-прямів нашої сучасності. Будь-який, навіть найпростіший лук, з таким наручним годинником матиме індивідуальний та незабутній вигляд. Діловому костюму, легкому літньому платтю або недбалому кежуал образу такий аксесуар додасть не банального яскравого блиску, а витонченого загадкового сяйва та тільки підкреслить почуття стилю свого власника. Зручний великий циферблат із золотистими мітками та стрілками допоможе Вам легко дізнатися час. М'який ремінець зі штучної шкіри зручно лягає на руці. Ще одним безперечним плюсом є легке регулювання розміру, вони підійдуть на будь-який об'єм руки та матимуть чудовий вигляд. Якісний кварцовий механізм слугуватиме довгий період часу. Матеріал — неіржавка сталь, штучна шкіра; Тип механізму — кварцовий; Діаметр корпусу — 3,3 см; Товщина корпусу — 0,8 см; Довжина годинника — 23,3 см; Максимальний обхват на руці — 19,8 см; Мінімальний обхват на руці — 15,5 см; Ширина ремінця — 1,4 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swatch |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Часткове покриття PVD |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Загальна довжина | 233 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴


