Що сучасна представниця прекрасної половини людства мусить мати із собою? Гаманець, смартфон, ключі та мінімальний набір косметики на щодень. І куди це все легко помістити? Звичайно ж, у невелику та зручну жіночу сумку крос-боді, перекинувши сумку через плече та вперед до нових пригод:)
Жіноча сумка Daisy стане Вашою ідеальною супутницею.
Одне основне відділення, яке закривається на кнопку з магнітом. Воно легко вмістить смартфон, ключі, невеликий гаманець і мінімум косметики.
Довгий плечовий ремінь і декоративна бахрома з металевою основою.
Якісна металева фурнітура під темне срібло, щільна підкладка.
Розміри (ВхШхГ): 13,5х18х5 см.
Матеріал: штучна шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fanco |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴









