Що сучасна представниця прекрасної половини людства має мати із собою? Гаманець, смартфон, ключі та мінімальний набір косметики на щодень. І куди це все легко помістити? Звичайно ж, у невелику та зручну жіночу сумку крос-боді, перекинувши сумку через плече та вперед до нових пригод:)
Жіноча сумка Sonya в актуальному "солом'язаному" стилі стане Вашою ідеальною супутницею.
Сумка має одне основне відділення на блискавці з двома бігунками для Ваших найулюбленіших речей.
Усередині є невелика кишеня без застібки для смартфона або дрібних речей.
Зручна верхня ручка-ланцюжок, яка також може стати цікавим декором і знімний плечовий ремінь-ланцюжок.
Якісна металева фурнітура під золото, щільна підкладка зі штучної шкіри.
Розміри (ДхТ): 17х8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fanco |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Довжина ручок | 330 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Солома |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴









