Класична жіноча сумка — це "must have" гардероба будь-якої модниці, що поважає себе. Вона вдало під усе підходить, доповнює будь-який образ і є найкращою подругою на прогулянці, вечірці або в поході по магазинах. Сумка жіноча Ivon — ідеальне доповнення будь-якого модного образу. Ця зручна сумка-шопер має одне основне відділення з об'ємною кишенею на блискавці. Зверху виріб також застібається на змійки, у нього дві ручки середньої довжини для носіння в руці або на плечі. Сумка вдало розмістить усі Ваші найпотрібніші речі: смартфон, косметику, ключі, документи та ще залишиться місце. Не залишайте себе без такої гарної подруги:)
Розміри сумки (ШхВхТ): 33х30х12 см.
Матеріал: штучна шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина ручок | 530 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Повсякденний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴







