В'язана шапка, шарф і рукавиці є тими необхідними аксесуарами, які допоможуть захиститися від холоду в негоду та почуватися комфортно та затишно.
Комплект складається з в'язаної шапки з підкладкою на махрі, в'язаного шарфа завдовжки 2 метри та рукавичок із підкладкою.
З таким набором можна легко створити стильний, яскравий і молодіжний образ у будь-яку холодну погоду.
Також такий комплект буде чудовим подарунком для коханої людини на будь-яке свято. Він завжди нагадуватиме про Вас:)
Характеристика:
Розмір шапки: 50-58 см (універсальний);
Розмір шарфа (ДхШ): 200,0х18,0 см;
Розмір рукавичок (ДхШ): 25,0х10,0 см;
Материал: 100% акрил.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IceS |
| Довжина шарфа | 200 см |
| Комплектація набору | Рукавиці, Шапка, Шарф |
| Стать | Жіноча |
| Розмір головного убору | 57-58 |
| Розмір жіночих рукавичок | XL / 8" / 20 см. |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Махра |
| Колір | Рожевий |
| Ширина шарфа | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴





