Гарний маленький рюкзак, що може бути кращим для невеликої прогулянки або походу по магазинах. Це вдала альтернатива сумки, яку доведеться нести в руці або на одному плечі. Невеликі рюкзаки, що замінюють жіночу сумку — яскравий тренд сезону вже тривалий час.
Жіночий мінірюкзак Rivet:
Одне основне відділення на блискавці, яке розмістить усі Ваші найпотрібніші речі: гаманець, смартфон, ключі, документи та навіть невелику косметичку, чого ще бажати)
На зовнішньому боці є спеціальний отвір під виведення навушників для прослуховування улюбленої музики без витягування телефона.
У рюкзака регульовані лямки та петля для чіпляння.
По фасаду йдуть три ряди металевих заклепок, що надає виробу більше індивідуальності.
Матеріал: штучна шкіра;
Розмір (ВхШхТ): 20х18х6 см;
Фурнітура: під темне срібло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fanco |
| Вага | 0.2 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 6 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 2 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴







