У будь-яку пору року нам хочеться мати гарний вигляд, але тільки взимку досягти цієї краси важче всього. Адже має бути не тільки стильно, але й тепло, а теплі речі в нашій уяві це часто щось громіздкий і не завжди акуратний.
Але рішення є, модно утеплиться можна за допомогою зимового комплекту, що складається із шапки, шарфа та сенсорних рукавичок.
Жіноча шапка з милим бомбоном зігріє Вас будь-якої негоди. Такий же шарф із двома бомбонами обов'язково стане Вашим добрим другом. Матеріал шапки та шарфа подвійний трикотаж із коротким ворсом.
Також до комплекту входять рукавички, зі спеціальним провідним матеріалом на кінчиках трьох пальців. Цей матеріал дає змогу використовувати рукавички на сенсорних дисплеях мобільних телефонів.
Також такий комплект буде чудовим подарунком для коханої людини на будь-яке свято. Він завжди нагадуватиме про Вас:)
Характеристика:
Розмір шапки: 48-58 см (універсальний);
Розмір шарфа (ДхШ): 170,0х18,0 см;
Розмір рукавичок (ДхШ): 19,5х10,0 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaya |
| Довжина шарфа | 170 см |
| Комплектація набору | Шапка, Шарф, Рукавички-рукавиці |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих рукавичок | XL / 8" / 20 см. |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Колір | Сірий |
| Ширина шарфа | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴



