Сучасна мода говорить, що класика це вже трішки нудно, потрібно розводити її, додавати нові елементи, змінювати структуру та функціональність, загалом робити її краще, але й залишатися вірним традиціям.
Жіночий міський рюкзак-сумка Rosso саме такий. У ньому класична геометрія переплелася з функціональною можливістю використовувати його як рюкзак і як сумку, потрібно лише перемістити задні лямки так, як Вам потрібно.
Сумка-рюкзак трансформер Rosso має:
одне основне відділення з невеликою перегородкою на блискавці, яка формує ще одну додаткову кишеню;
дві відкриті кишені для смартфона та кишеня на застібці для додаткових дрібниць, косметики або документів;
кишеня з блискавкою на зовнішній стороні виробу для ключів або смартфона;
з боків є додаткові кнопки для звуження або розширення рюкзака;
щільна підкладка, металева фурнітура та зручний плечовий ремінь-лямки.
Матеріал: штучна шкіра.
Розмір (ВхШхТ): 34х26,5х10 см.
Фурнітура: під темне срібло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROSSO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 9 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴









