Міський рюкзак Madi уособлює простоту та індивідуальність стилю його власника. З ним точно буде зручно ходити в університет або школу, на прогулянку та невелику подорож і, звісно ж, на роботу. Гарний квітковий принт на рюкзаку додасть Вашому образу ніжності та легкості.
Жіночий рюкзак Madi pion складається з одного великого відділення на блискавці з двома бігунками.
Усередині є кишеня для ноутбука з ущільнювачем, чотири великі й два менше відділення для різних дрібниць: ручок, блокнотів, косметики, смартфона та інше.
На фронтальній частині є велика кишеня на блискавці та дві бічні кишені без застібок для пляшки з водою або парасольки. Також є невелика петелька, на яку можна причепити брелок.
Лямки рюкзака регульовані тканинні, також є петля для підвішування м'яка спинка із сіткою для вентиляції та зручності носіння.
Матеріал: полотно;
Розмір (ВхШхТ): 39х28х14 см;
Фурнітура: чорна;
Підкладка: щільна, чорна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MADI |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Матеріал | Тканина |
| Об`єм | 15 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴









