Сучасна мода говорить, що класика це вже трішки нудно, потрібно розводити її, додавати нові елементи, змінювати структуру та функціональність, загалом робити її краще, але й залишатися вірним традиціям.
Жіночий міський рюкзак-сумка Loren саме такий. У ньому класична геометрія переплелася з функціональною можливістю використовувати його як рюкзак і як сумку, потрібно лише перемістити задні лямки так, як Вам потрібно.
Сумка-рюкзак трансформер Loren має:
одне основне відділення з двома відкритими кишенями для смартфона та кишеня омна застібка для додаткових дрібниць, косметики або документів;
кишеня з блискавкою на зовнішній стороні виробу для ключів або смартфона;
також на фасадній стороні є вертикальна кишеня із застібкою;
Зверху сумка-рюкзак закривається на блискавку та накривається клапаном із магнітною кнопкою;
з боків є додаткові кнопки для звуження або розширення рюкзака;
щільна підкладка, металева фурнітура та зручний плечовий ремінь-лямки.
Матеріал: штучна шкіра.
Розмір (ВхШхТ): 30х29х13 см.
Фурнітура: під золото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miss Loren |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 9 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴









