Кожен чоловік у сучасному швидкоплинному світі обов'язково має мати невелику сумку через плече для найпотрібніших речей. Щоб покласти туди документи, ключі, смартфон і бути готовим до всіх поворотів долі в будь-який момент. Таким гарним другом для Вас може стати чоловіча сумка через плече Jeep Renegade.
У неї:
Одне велике відділення на блискавці, всередині якого розмістилися кишеня на блискавці та кишеня без застібки для різного роду дрібниць.
Основне відділення накривається клапаном на магнітах, під яким розміщена ще одна кишеня без застібки для різного роду документів або портмоне.
Внизу фронтальної частини є довге вузьке відділення на блискавці для дрібних речей, на зворотному зовнішньому боці сумки також є кишеня на блискавці.
Сумка має регульований плечовий ремінь, щільну підкладку та металеву фурнітуру.
Розміри (ВхШхТ): 27х24х4 см.
Матеріал: штучна шкіра.
Чоловічі сумки через плече марки Jeep завжди були вдалим вибором аксесуара для повсякденного використання. Так і чоловіча сумка-планшет Jeep Renegade з цікавими деталями стане стильним і функціональним доповненням до Вашого одягу, ну або гарним подарунком батькові, чоловікові або колезі по роботі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня без застібки, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручок | 1600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴









