Маленька, компактна та дуже стильна сумочка-клатч Monroe Bunny з акуратними вушками кролика:)
Це диво може стати Вашим незамінним другом у будь-якій ситуації, її можна взяти на вечірку, денну прогулянку або похід по магазинах. У неї точно помістити все найнеобхідніше для маленької подорожі.
Сумка-клатч Monroe Bunny складається з трьох відділень, дві із застібкою блискавка й одне — на металевій клямці. Також є плечовий ремінь.
Матеріал: штучна шкіра.
Розмір (ВхШхТ): 14х21,5х8 см.
Довжина плечового ременя: 110,0 см.
Вага: 0,55 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Оздоблення та прикраси | Паєтки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Вушка кролика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴










