Чоловіча сумка — один із головних елементів чоловічого гардероба, деякі представники сильної статі без неї нікуди. Тому до вибору такої важливої деталі ділового образу необхідно підходити зі знанням справи. Ну або ж цілком довіриться думці професіонала.
Чоловіча шкіряна сумка-портфель Harper Deluxe — ідеальне поєднання лаконічності та функціональності в діловому аксесуарі.
Сумка складається з одного основного відділення із широким верхнім клапаном на магнітах і застібці-блискавці.
Усередині дуже містке відділення для документів і папок, кишеня зі страхувальним ремінцем для планшета до 11 дюймів, довга кишеня на блискавці та дві невеликі кишені без застібок для дрібних речей.
Спереду, під клапаном, також є додаткове відділення на блискавці для особистих речей. У ньому дуже добре розмістяться гаманець, щоденник та інші речі, які потрібно часто діставати. також усередині цього відділення є дві кишеньки для карток-ключів або інших тонких речей.
У портфеля одна верхня ручка та знімний регульований плечовий ремінь зі вставкою для зручного носіння сумки на плечі.
Матеріал сумки — щільна натуральна шкіра, слугуватиме Вам тривалий час, не затиратиметься й передчасно тріскатиметься під час правильного догляду.
Масивна металева фурнітура підкреслює вінтажний стиль виробу та робить його ще виразнішим.
Такий шкіряний портфель обов'язково стане гарним подарунком коханому чоловікові, батькові або кращому другові на будь-яке свято і весь час нагадуватиме про Вас!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harper |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴










