Сучасна людина вже не представляє своє життя без різних девайсів, ґаджетів і дуже часто без ноутбука або планшета. Для деяких це просто розвага, але для більшості це робота або навчання, то без чого вже ніяк не обійтися в повсякденному житті. Тому актуальним аксесуаром зараз є сумка для ноутбука із захистом від ударів і вологи.
Сумка для ноутбука 15,6" Digital Kane — не тільки зручна та гарна річ, що підходить під будь-який стиль одягу, але й якісний захист Вашого ноутбука, планшета та інших особистих речей.
- Сумка складається з одного основного відділення. Усередині є кишеня для ноутбука діагоналлю до 15,6 дюйма з ущільнювачем і страхувальним ремінцем на липучці.
- Невеликий органайзер на три великі кишені та дві вузькі для ручок, смартфона, павербанка тощо.
- Також усередині легко розмістяться Ваші документи, папки, журнали, книги або зошити.
- На фронтальній стороні є зручна кишеня на блискавці для додаткових аксесуарів: миші, кабелів та інших дрібниць. і невелика кишеня на застібки мапи-ключу або візиток.
- На задній стінці велике відділення на блискавці для документів, планшета та особистих речей.
- У задню та передню стінки сумки вшитий додатковий ущільнювач для захисту Вашої техніки від ударів і падінь.
- Всередині щільна підкладка, металева фурнітура, дві верхні ручки з якісного шкірозамінника та знімний регульований плечовий ремінь
Розміри (ВхШхТ): 30х39х6 см.
Матеріал: нейлон, штучна шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Захист від бічних ударів, Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для телефону, Відділення-органайзер, Відділення для ручок, Зовнішні відділення, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для акумулятора |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755 ₴










