Лампа SUN X5 Plus (80W LED+UV) призначена для полімеризації гель-лаків (шелак), нарощування нігтів та будь-яких покриттів, до складу яких входить гель (наприклад, біогель).
UV LED лампа яка відмінно підійде не тільки для будинку, але і для салонів краси. Лампа для полімеризації SUN X5 Plus має декілька налаштувань часу, що робить її дуже зручною у використанні і стане незамінним помічником майстра манікюру. Вам зовсім не треба стежити за часом затвердіння лаку. UV LED лампа Sun X5 Plus здатна пропрацювати до 50000 годин.
Безпечна і дуже ефективна UV+LED лампа SUN X5 Plus.
UV/LED лампа світлодіодна SUN X5 Plus 80 Вт оснащена таймером на 10, 30, 60 і 99 секунд для автоматичного використання, стане чудовим допоміжним приладом на столі у будь-якого професіонала, який займається манікюрним сервісом, або любителя. Також вона має низькотемпературний режим для більш комфортного процесу полімеризації. Завдяки компактним розмірам і лаконічному дизайну вона стильно виглядає, а за рахунок наявності всіх необхідних функцій спростить і прискорить процес роботи з гелевими лаками, фарбами і гелями, сприйнятливими до спектру led-хвиль. Включення/вимикання приладу проводиться шляхом приміщення всередину нього руки і її подальшого прибирання, оскільки він оснащений датчиком руху.
Особливою перевагою лампи є те, що вона оснащена функцією захисту від перегріву!
Характеристики:
- Дисплей: є
- Кількість світлодіодів: 36 шт.
- Дно: знімне
- Потужність: 80 Вт
- Вага: 700 г
- Період полімеризації: гель-лак - 5-30 секунд, led-гель - 30-60 секунд.
- Є датчик руху
- Робочі режими: на 10, 30, 60, 99 секунд
- Розміри лампи: 23*20*10 см
- Безпечна для здоров'я людини довжина хвилі: 365 - 405 nm
- Комплектація: LED лампа, кабель, інструкція.
- Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Вид обладнання | LED/UV |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 80 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 1 шт. |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби ламп | 50000 годину |
- Ціна: 495 ₴







