Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z3 Fast

Hoco Z3 Fast 2USB 3.1А – автомобільний зарядний пристрій з дисплеєм та двома вихідними USB портами, що працюють одночасно. Завдяки крихітним розмірам та простому дизайну відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого автомобіля і не заважатиме в салоні. Підтримка технології Quick Charge 3.0 забезпечить прискорене заряджання сумісних мобільних апаратів.
Працює від напруги 12-24 Ст. Підійде для більшості існуючих типів автомобілів. Для початку заряджання адаптер вставляється в прикурювач, а потім в один із його роз'ємів – рідний USB-провід від телефону.
Використання негорючих матеріалів та вбудована багаторівнева система захисту від стрибків напруги та короткого замикання, захист від перегріву – роблять використання аксесуару безпечним.
Адаптер автоматично визначає оптимальні параметри, необхідні для ефективного та безпечного заряджання кожного гаджета.
Аксесуар сумісний з більшістю пристроїв, для заряджання яких використовується кабель USB.
Характеристики:
Вид: Автомобільні зарядні пристрої
Харчування: прикурювач
Порти: 2 x USB
Показник заряду: LCD Display
Подвійний порт 3.1A
Цифровий дисплей
Матеріал: алюмінієвий сплав.
Підтримка технології Quick Charge 3.0
Вхідна напруга: 12-24V
Вихідна напруга: 5V 3.1A
Матеріал: Вогнетривкий пластик + метал
Колір: чорний (як на 1й фотографії)
Комплектація:
Автомобільний адаптер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Номінальна сила струму | 3.1 А |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Вхідна напруга | 12 В |
- Ціна: 235 ₴





