
Мишка безпровідна Hoco GM14 2.4G для пк та ноутбуків біла
285 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7163
Мишка безпровідна Hoco GM14 2.4G для пк та ноутбуків біла

Мишка безпровідна оптична HOCO GM14 Platinum business має стильний дизайн та симетричну форму, що дозволяє використовувати її як правшам, так і лівшам. Дана модель компактна, легка та зручна у повсякденній роботі. Бездротова технологія дозволить зробити роботу більш вільною, тільки підключіть мініатюрний 2.4 ГГц ресивер або Bluetooth 4.2. Працює від батареї типорозміру АА, має невисоке споживання енергії.
Особливості:
- Дві кнопки і коліщатко-скроллер дозволяють працювати з офісними та мультимедійними програмами, веб-браузерами, переглядати документи та веб-сторінки
- Для підключення миші до ПК достатньо вставити мініатюрний приймач у USB-роз'єм комп'ютера. Після цього можна одразу приступати до роботи
- Ергономічна форма миші
- Рифлене колесо прокручування
- Висока роздільна здатність 1200 dpi
- Підходить для довгої роботи
- Роботу миші забезпечує батарейка стандарту AA ( в комплект не входить)
- Придатним для правшів та лівшів
Технічні характеристики:
Бренд: HOCO
Модель: GM14
Інтерфейс: Безпровідний (передавач)
Матеріал виготовлення: ABS - ударостійкий пластик
Бездротова технологія: 2.4 ГГц
Підключення: Bluetooth 4.2
Робоча дистанція: до 10 метрів
Розміри: 115 х 64 х 36 мм.
Кількість клавіш: 3
Роздільна здатність: 1200 dpi
Джерело живлення: 1 х АА
Системні вимоги: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux та Mac

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1200 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
- Ціна: 285 ₴



