
Мишка безпровідна ігрова XTRIKE ME Gaming GW-610 на 8000DPI 7 клавіш з RGB підсвіткою
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7234
Мишка безпровідна XTRIKE ME Gaming GW-610

Ігрова мишка XTRIKE ME GW-610 призначена для людей, які цінують комфорт та швидкість.Мишка XTRIKE ME GW-610 оснащена 7 кнопками, які розташовані в інтуїтивно зрозумілих користувачах місцях. Широкий діапазон регулювання роздільної здатності мишки – від 800 до 8000 DPI, що дозволяє налаштувати мишку під необхідний ігровий стиль. Ця мишка чудово підходить для різних типів ігор. Поєднання оригінального дизайну корпусу з підсвічуванням RGB наголошує на її ігровому характері.
Підключення мишки XTRIKE ME GW-610 здійснюється за допомогою технології бездротового радіозв'язку 2,4 ГГц або USB-кабелю завдовжки 150 см. Ви можете змінити спосіб підключення мишки навіть під час гри – перемикання відбувається миттєво.
Характеристики:
Призначення: Ігрова
Розмір миші: Середня
Підключення: дротове/бездротове
Інтерфейс підключення: USB
Роздільна здатність, dpi: 800/1600/2400/3200/4800/8000 dpi
Кнопки: стандартні
Кількість кнопок: 7
Колір чорний
Ергономіка: для правої руки
Джерело живлення: від акумулятора
Габарити: 66 x 127 x 39 мм.
Вага: 0.1 кг
Габарити упаковки: 112 х 50 х 165 мм.
Вага з упаковкою: 0.3 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE ME |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 127 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 39 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 8000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
- Ціна: 699 ₴





