
Сумка жіноча через плече Shen Li коричнева
875 ₴
- Готово до відправки
- Код: 574
Сумка жіноча через плече Shen Li

Основні характеристики:
Основне відділення;
Фронтальне міні-відділення для карток чи дрібниць;
Вага – 0,385 кг
Матеріал підкладки: Поліестер.
Матеріал: еко шкіра
Висота – 23 см Ширина – 13,5 см Довжина – 7,5 см
Сумка жіноча через плече Shen Li виготовлена із якісного та міцного шкір-замінника. Вона з м'яким регульованим ремінцем та міцними карабінами. Універсальний стиль, міцна, м'яка та зручна у використанні. Сумку зручно носити на будь-якій зручній для вас стороні. Прекрасний варіант для побачень, шопінгу та повсякденних подорожей. Її можна носити для активного відпочинку, в тренажерному залі, бігу, їзді на велосипеді, кемпінгу та буденній метушні. Для тих, хто любить тримати все потрібне під рукою ця сумка відмінний варіант для Вас. Сумка має два відділення одне велике друге менше з відділенням для карток і дрібних речей.
[Поради з догляду]: ручне прання, сумки легко доглядати вдома, якщо на поверхні є трохи пилу, ви можете обережно витерти її серветкою або вологим рушником, після прання ніколи не залишайте на сонці надовго.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 6-10 |
- Ціна: 875 ₴




