Повербанк Power Bank зі швидкою зарядкою Remax RPP-502 на 10000mAh

Remax Cynlle Series RPP-502 - це потужний павербанк, що забезпечує швидку та надійну зарядку ваших гаджетів. Він має широкий спектр сумісності, так що ви легко зможете підключити свій смартфон, планшет, акумуляторні навушники або якийсь інший пристрій. Акумулятор великої ємності гарантує тривале використання, а вбудовані функції безпеки захищають пристрій від перенапруги та перезаряджання. Remax RPP-502 відповідає стандартам безпеки авіакомпаній, так що ви без проблем зможете брати його з собою у відрядження або подорожі, що вимагають авіаперельоту. Ваші гаджети завжди залишаться на зв'язку завдяки такому високопродуктивному джерелу живлення під рукою.
Сучасні технології
Павербанк підтримує технології швидкого заряджання QuickCharge та USB Power Delivery 20W. Ви можете в будь-який необхідний момент зарядити гаджети в найкоротші терміни. Модель оснащена вихідними портами USB Type-A та портом USB Type-C, який працює одночасно і як вхідний, і як вихідний інтерфейс. Таким чином, ви можете заряджати 2 гаджети разом і при цьому в режимі швидкого заряджання.
Особливості:
- Дана модель має велику ємність – 10000 mAh та довгий період збереження заряду.
- Ємний заряд батареї, який дозволить багато разів зарядити ваші гаджети
- Наявність USB порту для заряджання ваших гаджетів
- Підтримує швидку зарядку на вхід та на вихід
- Дисплей для перевірки рівня заряду
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку.
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Можливість заряджати Повербанк Type-C та Lightning
Характеристики:
Бренд: REMAX
Модель: RPP-502
Місткість: 10000mAh
Вхід: Type-C DC5V/3A、DC9V/2A;12V/1.5A
Вхід: Lightning DC5V/2A, (QC2.0/QC3.0/FCP/AFC/SFCP/PE1.1/PE2.0/PD2.0/PD3.0)
Вихід: USB DC5V3A DC9V/2A DC12V/1.5A
Вихід: Type-C DC5V/3A DC9V/2.22A DC12V/1.67A
Розмір: 149*70*16 мм
Вага: 239 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 149 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 239 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єми | Type-C, USB |
- Ціна: 535 ₴





