
Зовнішній акумулятор повербанк Power Bank Hoco J132B 30000 mAh Type-C/Lightning 22.5W чорний
1 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7412
+380 (68) 375-32-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зовнішній акумулятор повербанк Power Bank Hoco J132B 30000mAh

Особливості:
- корпус виготовлено з поєднання ABS-пластику та полікарбонату, які придають йому легкість, міцність та вогнетривкі властивості для підвищення безпеки використання;
- Power Bank має значну ємність у 30000 мАг, що дозволяє заряджати мобільні пристрої багаторазово без необхідності часто заряджати сам аккумулятор;
- у пристрої використовують літій-полімерні (Li-pol) аккумулятори, які вирізняються довговічністю, меншою вагою та безпекою;
- для зарядки самого Power Bank передбачено два інтерфейси - Type-C і MicroUSB, що дозволяє користувачеві використовувати найзручніший кабель;
- LED-індикатори показують рівень заряду аккумулятора, який активується кнопкою на корпусі.
Характеристики
бренд – Hoco;
тип - павербанк зовнішній акумулятор;
матеріал корпусу – пластик;
тип батареї – Li-pol;
ємність - 30000 mAh;
вхід USB-C - 18W;
вихід USB-C – 20 Вт (PD/QC/FCP/AFC);
вихід вбудованого кабелю USB-C-22,5 W (QC/FCP/SCP/AFC); USB-A: 5V/3A;
вихід вбудованого кабелю Lightning – 5V/2.4A;
загальний вихід – 5V/2A;
розмір - 152 * 67 * 43 мм;
вага – 650 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Набір перехідників | Так |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 152 мм |
| Вага | 650 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єми | Type-C, Lighting |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴





