Мишка ігрова дротова XTRIKE ME GM-310

Дротова ігрова мишка XTRIKE ME GM-310 розроблена для людей, які цінують комфорт і швидкість. Ергономічний корпус сприяє зручному розташуванню руки під час гри, а якісний оптичний сенсор забезпечує високу точність відстеження рухів та миттєвої реакції. Мишка XTRIKE ME GM-310 оснащена 7 кнопками, які розташовані в інтуїтивно зрозумілих користувачам місцях. Спеціальне програмне забезпечення дозволяє програмувати та зберігати макроси для кожної з них. Широкий діапазон регулювання роздільної здатності миші – 800/1600/2400/3200/4800/6400 DPI допоможе налаштувати мишку під потрібний ігровий стиль. Поєднання мінімалістичного дизайну з підсвічуванням RGB підкреслює ігровий характер мишки, вона відмінно підходить для різних типів ігор. Підключення мишки XTRIKE ME GM-310 здійснюється за допомогою USB-кабелю довжиною 160 см. Його міцне і гладке обплетення не створюватиме перешкод для швидкісних ігрових рухів.
Переваги цієї моделі:
- Підходить для використання з комп'ютерами, ноутбуками та планшетами.
- (Plug and Play) : Підключіть пристрій та готовий до роботи без встановлення додаткових драйверів.
- Ергономічний корпус забезпечує комфорт при тривалому використанні, а стильний дизайн робить мишу привабливою.
- Висока роздільна здатність 6400 DPI гарантує точність і чутливість у роботі або грі.
- Пристрій має яскраве та оригінальне LED-підсвічування з різноманітними кольорами, що надає йому індивідуальності.
Характеристики:
Модель: XTRIKE ME Gaming Backlight GM-310
Інтерфейс: Дротовий USB 2.0
Кількість кнопок: 7
Тип датчика: оптичний
DPI: 800-1600-2400-3200-4800-6400
Системні вимоги: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Кількість натиснутої: 5 000 000
Вага: 130 г
Розміри: 128 х 72 х 40 мм
Довжина кабелю: 1.6 м
Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE ME |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 128 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 130 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 6400 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
- Ціна: 495 ₴





