Охолоджувальна підставка для ноутбука до 17" Hoco DH19

Підставка-кулер HOCO Cool RGB DH19 покращить охолодження портативного комп'ютера, допоможе встановити зручний кут нахилу клавіатури та стане справжньою окрасою робочого місця завдяки яскравому світлодіодному підсвічуванню.
Підставка оснащена двома великими вентиляторами, що працюють зі швидкістю 1000-1200 об/хв, тому значно покращує відведення тепла від ноутбука та забезпечує стабільну роботу в іграх та додатках.
Підтримує 5 рівнів нахилу, тому кожен зможе налаштувати аксесуар під себе, уникнувши дискомфорту під час тривалого проведення за ноутбуком.
Кулер виконаний у яскравому та непересічному дизайні. Вирізняється цікавою формою з акцентом на найдрібніші деталі та 10 режимами RGB-підсвічування за контуром.
Додатково має два роз'єми USB та тримач для смартфона.
Характеристики:
Матеріал: АБС-пластик + нержавіюча сталь
Обробка поверхні: поверхня + аерозольна фарба
Вентилятор: безшумний гідравлічний вентилятор
Кількість вентиляторів: 2 шт.
Підходить для ноутбуків із діагоналлю до 17 дюймів.
Розмір: 360*255*28
Вага: 861 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підставка |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" і більше |
| Тип охолодження | Активний |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | USB-хаб |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Вага | 0.861 кг |
- Ціна: 875 ₴









