Повербанк Power Bank Hoco J12на 10000mAh
Характеристика
Місткість батареї: 10000mAh
Номінальна ємність: 5500mAh
Матеріал: ABS+PC
ВхідType-C: 5V/2A
Вхід microUSB: 5V/2A
Вихід USB1/2: 5V/2A
Загальний вихід: 5V/2A
Розмір: 143*68*16 мм
Вага: 227г
Особливості:
- Місткість 10000mAh – забезпечує тривалу автономну роботу та надійну безпеку заряду.
- Два USB-порти можна одночасно заряджати кілька пристроїв.
- Багаторівневий захист – захищає від перегріву, коротких замикань та перепадів напруги для безпечного використання.
- Вогнестійкі матеріали – корпус, виготовлений із термостійких компонентів для додаткового рівня безпеки.
- Зручна зарядка – підтримує підключення через Type-C та microUSB.
- LED-індикатор заряду дозволяє у будь-який момент перевірити залишок енергії за допомогою кнопок.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 143 мм |
| Вага | 227 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴





