
Павербанк Power Bank зі швидкою зарядкою 22.5W HOCO J136 10000mAh 2USB/1Type-C, PD20W чорний
606 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7606
+380 (68) 375-32-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Павербанк Power Bank зі швидкою зарядкою HOCO J136 10000mAh
Павербанк HOCO J136 22.5W – це компактний портативний зарядний пристрій ємністю 10000 мАг, створений за передовими технологіями.
Power Bank виготовлений із високоякісних, вогнестійких матеріалів. На корпусі розташований екран, що показує рівень остаточної енергії. Пристрій має 2 вхідні роз'єми micro USB та Type-C. Для заряджання мобільних пристроїв передбачено 2 USB та 1 Type-C виходу. Також портативна батарея підтримує швидку зарядку через порт Type-C за протоколом Power Delivery (PD).
Особливості:
- Місткість 10000mAh забезпечує кілька повних зарядів для пристроїв.
- Підтримка швидкого заряджання дозволяє швидко поповнювати енергію смартфонів та інших гаджетів.
- Три порти для заряджання – два USB-порти та Type-C роз'єм для одночасного підключення кількох пристроїв.
- Універсальність - можливість підзарядки PowerBank через Type-C або microUSB.
- LED-дисплей – зручне відображення рівня заряду.
- Захист при зарядці - багаторівнева система безпеки від невеликих замикань, перенапруги і перегріву.
- Термостійкі матеріали гарантують надійність та довговічність навіть при активному використанні.
Характеристики:
Бренд: HOCO
Модель: J136
Місткість: 10000mAh
Номінальна ємність: 5500mAh
Вхід Type-C: 18W
Вхід micro-USB: 18W
Вихід USB 1/2: 22.5W
Вихід Type-C: 20W
Загальний вихід: 5V/2A
Розмір: 149 x 69 x 17 мм
Вага: 245 г


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 149 мм |
| Вага | 245 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606 ₴






