-30%

Павербанк Power Bank зі швидкою зарядкою на 20000mAh HOCO J121A 22.5W 2USB/1Type-C, PD20W чорний
1 250 ₴
875 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7965
+380 (68) 375-32-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Павербанк Power Bank зі швидкою зарядкою HOCO J121A 20000mAh
Павербанк HOCO J121A 22.5W – це компактний портативний зарядний пристрій ємністю 20000 мАг, створений за передовими технологіями.
Power Bank виготовлений із високоякісних, вогнестійких матеріалів. На корпусі розташований екран, що показує рівень остаточної енергії. Пристрій має 2 вхідні роз'єми micro USB та 1 Type-C. Для заряджання мобільних пристроїв передбачено 2 USB та 1 Type-C виходу. Також портативна батарея підтримує швидку зарядку через порт Type-C за протоколом Power Delivery (PD).
Особливості:
- Місткість 20000mAh забезпечує кілька повних зарядів для пристроїв.
- Підтримка швидкого заряджання дозволяє швидко поповнювати енергію смартфонів та інших гаджетів.
- Три порти для заряджання – два USB-порти та Type-C роз'єм для одночасного підключення кількох пристроїв.
- Універсальність - можливість підзарядки PowerBank через Type-C/microUSB .
- LED-дисплей – зручне відображення рівня заряду.
- Захист при зарядці - багаторівнева система безпеки від невеликих замикань, перенапруги і перегріву.
- Термостійкі матеріали гарантують надійність та довговічність навіть при активному використанні.
Характеристики:
Бренд: HOCO
Модель: J121A
Місткість: 20000mAh
Номінальна ємність: 11000 mAh
Вхід Type-C: 18W
Вхід USB: 18W
Вихід USB 1/2: 22.5W
Вихід Type-C: 20W
Загальний вихід: 5V/3A
Розміри: 145x69x28 мм
Вага: 415 г


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Дисплей, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 415 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴








