Чоловіча сумка рюкзак Flash light brown
Чоловіча сумка рюкзак Flash на одне плече. Чудове поєднання рюкзака та сумки. Сумка рюкзак Flash зроблена в армійському стилі, підходить як для міських прогулянок, так і для турів на відкритому повітрі.
Особливості:
- простора кишеня на блискавці з окремою кишенею
- відсік на блискавці ззаду
- кишеня для телефона, гаманця або дрібниці
- м'який ремінець
Вага: 260 грамів
Розміри: 34х22х10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴










