Рюкзак спортивний Mountain dark blue
Спортивний рюкзак Mountain розроблений для шанувальників туристичних походів, полювання та риболовлі. Рюкзак виготовлений із міцних вологозахисних синтетичних тканин. Зручне та надійне кріплення ременів і лямок сприяє надійній фіксації рюкзака на тілі та комфортному його використанню навіть за потреби переміщення бігом
Наявність кишень і відділень:
Рюкзак має містке основне відділення, доступ до якого закривається на змійку з двома бігунками, легко можна розмістити формат А4, всередині є кишеня для документів або планшета.
Спереду розміщене середнє відділення для документів, книг, зошитів та інших дрібних речей.
Також на лицьовому боці є 2 невеликі кишені, одна з яких на блискавці, для ключів, відділення для телефона
Еластичні бічні кишені із сітки для середніх пляшок із водою.
Лямки з регулювальними ременями дають змогу припасувати рюкзак до фігури, завдяки чому ним із комфортом зможе скористатися люди з різною статурою. З таким рюкзаком завжди приємно впорається на тренування, у спортзал або в басейн.
Характеристика
Рюкзак зроблений із дуже якісних матеріалів — поліестер
Позитивні характеристики матеріалу:
водонепроникність і водовідштовхувальні властивості;
зносостійкість;
брудостійкість;
висока міцність;
підвищена стійкість до стирання ниток;
простота догляду.
Розмір: 50 см (висота) * 32 см (ширина) * 18 см (глибина)
Місткість: реальний об'єм рюкзака до 40 літра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 36 л |
| Особливості | Пояс на стегнах, Грудна стяжка, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Ширина | 18 см |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴






