Рюкзак спортивний Mountain black Спортивний рюкзак Mountain розроблений для прихильників туристичних походів, полювання та риболовлі. Рюкзак виготовлений із міцних вологозахисних синтетичних тканин. Зручне та надійне кріплення ременів і лямок сприяє надійній фіксації рюкзака на тілі та комфортному його використанню навіть за потреби переміщення бігом Наявність кишень і відділень: Рюкзак має містке основне відділення, доступ до якому закривається на блискавку з двома бігунками, легко можна розмістити формат А4, всередині є кишеня для документів або планшета. Спереду розміщене середнє відділення для документів, книг, зошитів та інших дрібних речей. Також на лицьовому боці є 2 невеликі кишені, одна з яких на блискавці, для ключів, відділення для телефона Еластичні бічні кишені із сітки для середніх пляшок із водою. Лямки з регулювальними ременями дають змогу припасувати рюкзак до фігури, завдяки чому ним із комфортом зможе скористатися люди з різною статурою. З таким рюкзаком завжди приємно впорається на тренування, у спортзал або в басейн. Характеристика Рюкзак зроблений із дуже якісних матеріалів — поліестер Позитивні характеристики матеріалу: водонепроникність і водовідштовхувальні властивості; зносостійкість; брудостійкість; висока міцність; підвищена стійкість до стирання ниток; простота догляду. Розмір: 48 см (висота) * 30 см (ширина) * 18 см (глибина) Місткість: реальний обсяг рюкзака до 40 літрів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 18 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 36 л |
| Особливості | Пояс на стегнах |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴







