-21%

Гаманець кредитниця візитниця Versailles червоний
195 ₴
155 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5137
+380 (68) 375-32-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець кредитниця візитниця Versailles
Оригінальний гаманець-кредитниця Versailles виготовлений зі шкіри pu. У портмоне є 2 відділення під банкноти, 16 відділень для кредитних карток або візиток. Дуже зручний, компактний, тонкий гаманець.
Материал: кожа pu
Розмір: 17,8х9х1 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 187 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип | Вкладник подвійного додавання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴



