Гаманець жіночий ZOO Rabbit
Оригінальний гаманець ZOO з 3D-малюнком тварин. Гаманець має 1 велику кишеню для купюр, дрібниці та кредитних карток. Передня частина принтована бавовна, задня м'яка плюш.Кішельок закривається на блискавку. Цей гаманець буде чудовим подарунком, особливо дівчатам і дітям
Розміри: 15,5*13*1 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 80 г |
| Довжина | 150 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип | Монетниця |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴



