Розміри (ШхВхТ): 22х17х9 см.
Довжина плечового ременя: 125,0 см.
Матеріал: штучна шкіра.
: Чоловічі сумки крос-боді давно вже стали постійними жителями гардеробів шанувальниць гарних і зручних речей. Такі сумки мають оптимальний розмір, плечовий ремінь і безліч варіацій за кольором, фактурою й оздобленням, просто мрія для будь-якої модниці.
Жіноча сумка крос-боді Michelle яскрава представниця цього напряму. У неї одне велике основне відділення, що закривається на кнопки-магніти, воно легко розмістить гаманець, смартфон, ключі, документи та інші потрібні дрібниці. Сумка має регульований плечовий ремінь і невелику ручку на металевих кріпленнях.
Милий бантик на фасаді додасть Вам індивідуальності:)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Довжина ручок | 170 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плечового ременя | 12500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴









