Гаманець Милий кіт
Оригінальний жіночий гаманець Милий кіт із 3D-малюнком тварин.Кішель має 1 велику кишеню для купюр, дрібниці та кредитних карток. Передня частина принтована бавовна, задня м'яка плюш.Кішельок закривається на блискавку. Цей гаманець буде чудовим подарунком, особливо дівчатам і дітям
Розміри: 11,5*10,5*1 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 70 г |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Тип | Монетниця |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴






