Кредитниця візитниця Gubintu
Дисконтних карт у кожного дуже багато. У супермаркетах і бутиках, аптеках і розважальних комплексах, піцеріях і суші-барах — словом, всюди, де зацікавлені в тому, щоб клієнт став постійним, йому в руки видають заповітний пластик. У гаманці всі ці скарби, що дають право на знижку, у повному об'ємі не поміщаються, так що без стильного кардхолдера просто не обійтися. А скільки ми носимо банківських карток! Зальтратна, кредитка, для соціальних плат, дебетова — їх кількість зростає як сніжний ком, і всі їх потрібно десь зберігати та носити. Яке щастя, що про це подбали виробники аксесуарів, які заповнювали ринок витонченими кредитницями.
Характеристика:
30 слотів для кредитних карток;
Матеріал: штучна шкіра;
Розміри (ВхШхТ): 13,1х8х1,2 см;
Вага: 0,09 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 131 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 80 мм |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
| Кількість карт, що вміщаються | 30 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 26-30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість вміщається карт | 30 шт. |
- Ціна: 225 ₴






