Візитниця кредитниця Bared
Сучасна людина постійно зростає знайомствами. Коллега з філії в сусідньому місті, діловий партнер, перукар, масажист, юрист, приватний лікар — кількість людей, чиї контактні дані важливо тримати під рукою, що постійно зростає, а разом із ним збільшується й кількість візиток у гаманці. У якийсь момент їх стає дуже багато. Саме тоді виникає потреба у використанні ефектної візитниці.
Характеристика:
Матеріал: штучна шкіра;
Кількість слотів: 24 шт;
Розміри (ВхШхТ): 10,7х7,3х2 см;
Вага: 0,07 кг. Зверніть увагу!
На всіх візитницях є тиснений логотип Bared (як на другому фото).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 105 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 73 мм |
| Тип | Візитниця кишенькова |
| Кількість карт, що вміщаються | 24 шт. |
| Кількість прозорих відділень | 21-30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість вміщається карт | 24 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴






