Маленька жіноча сумка — це "must have" гардероба будь-якої модниці, що поважає себе. Вона вдало під усе підходить, доповнює будь-який образ і є найкращою подругою на прогулянці, вечірці або в поході по магазинах.
Сумка жіноча Kendis ідеальне доповнення будь-якого модного образу. У неї одне основне відділення з перегородкою на блискавці, потайна кишеня на блискавці та маленька кишеня для різних дрібниць, дві верхні ручки, знімний регульований плечовий ремінь, якісна фурнітура, на зовнішній стороні також є кишеня на блискавки. Сумка вдало розмістить усі Ваші найпотрібніші речі: смартфон, косметику, ключі, документи та ще залишиться місце.
Не залишайте себе без такої гарної подруги:)
Розміри (ШхВхТ): 23х17х8 см.
Довжина плечового ременя: 115,0 см.
Матеріал: штучна шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Довжина ручок | 340 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плечового ременя | 11500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴








