Жіночі рюкзаки міні увійшли до моду зовсім недавно, але вже зайняли міцну позицію в гардеробі кожної дівчини. Вони можуть за функціональністю повністю замінити невелику сумку або клатч, водночас мають цікавий вигляд та дають свободу рукам.
Наприклад, рюкзак Fancy, у якого одне основне відділення з невеликою відкритою кишенею для смартфона та кишенею на блискавці для різних дрібниць.
Є фронтальне відділення на замку-засувці, у нього вдало поміститься невеликий гаманець або телефон і кишеня на задній стінці з блискавкою.
Рюкзак має якісну металеву фурнітуру, регульовані ремені, які можна прикріпити як лямки для рюкзака або як плечовий ремінь, для двох варіантів є необхідні кріплення і верхню лямку для носіння його в руці.
На поверхні є візерунчаста прикраса з металевих намистин.
Матеріал: штучна шкіра;
Розмір (ВхШхТ): 20х18х9 см;
Фурнітура: темний метал;
Підкладка: щільна, чорна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 20 см |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 3 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Міні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴










