
Рюкзак міський жіночий Kate black
795 ₴
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5082
Рюкзак міський жіночий Kate
Сучасна мода впевнено тесніт класичні жіночі сумки з п'єдесталу та пропонує замінити їх на сумки-рюкзаки або невеликі міські рюкзаки. Чому б і ні, адже це дуже зручно. Ви можете розмістити в рюкзаку безліч особистих речей, шкільне приладдя або одяг і завжди брати із собою, не обтяжуючи власні руки. Одним із таких варіантів може бути жіночий міський рюкзак Kate у нетривіальному кольорі та з безліччю яскравих деталей. У рюкзака одне основне відділення з двома відкритими кишенями для смартфона та кишенею на блискавці для додаткових дрібниць. Закривається відділення на магнітну кнопку та затягується стяжкою. Також є велика фасадна кишеня на блискавці для документів, гаманця або невеликого планшета та таємне відділення з блискавкою на задній стінці. Накривається всім об'ємним верхнім клапаном на магнітній кнопці з додатковою маленькою кишенею для дрібниць. У цього рюкзака якісна металева фурнітура, регульовані лямки для спини та лямка для підвішування. Верхній матеріал на дотик має ефект "мокрої" шкіри.
Матеріал: штучна шкіра;
Розмір (ВхШхТ): 31х23х11 см;
Фурнітура: темний метал;
Підкладка: щільна, коричнева.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 31 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 8 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 695 ₴







