Міський рюкзак Shoelace уособлює простоту та індивідуальність стилю його власника. З ним точно буде зручно ходити в університет або школу, на прогулянку та невелику подорож і, звісно ж, на роботу. Цікавим елементом є кольорова стрічка, яку можна зав'язати як шнурки на кедах, до того ж їх можна змінювати та підбирати різні кольори.
У рюкзака одне велике основне відділення, що закривається блискавкою з двома бігунками, всередині відділення для ноутбука.
На фронтальній стороні є кишеня на блискавці для невеликих документів або гаманця, також у неї легко помістити особиста косметика або щось інше. З боків дві відкриті кишені для розташування пляшки з водою або парасольки.
Рюкзак має якісну металеву фурнітуру, регульовані лямки для спини та лямку для підвішування, на всіх бігунках є тканинні брелоки.
Матеріал: тканина оксфорд;
Розмір (ВхШхТ): 39х31х11 см;
Фурнітура: під срібло;
Підкладка: щільна, сіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Об`єм | 13 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴





