Міський рюкзак Emmi уособлює мінімалізм, простоту та індивідуальність стилю його власника. З ним точно буде зручно ходити в університет або школу, на прогулянку та невелику подорож і, звісно ж, на роботу.
У рюкзака одне велике основне відділення, що закривається блискавкою. На фронтальній стороні кишеня на блискавці для невеликих документів або гаманця, також у неї легко помістити особиста косметика або щось інше. З боків дві відкриті кишені для розташування пляшки з водою або парасольки. Рюкзак має якісну пластикову фурнітуру, регульовані лямки для спини та лямку для чіпляння.
Матеріал: поліестер;
Розмір (ВхШхТ): 38х30х12 см;
Фурнітура: чорна;
Підкладка: щільна, сіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 14 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴



