Класична жіноча сумка — це "must have" гардероба будь-якої модниці, що поважає себе. Вона вдало під усе підходить, доповнює будь-який образ і є найкращою подругою на прогулянці, вечірці або в поході по магазинах.
Сумка жіноча Tina ідеальне доповнення будь-якого модного образу. У неї три основні відділення: центральне застібається на блискавку, всередині нього є перегородка, потайна кишеня та кишеня для дріб'язку на блискавці, два маленькі відділення для різних дрібниць, два інші основні відділення без застібки вдало підійдуть для різного роду документів. Також цей шопер має дві верхні ручки та регульований плечовий ремінь.
Сумка вдало розмістить усі Ваші найпотрібніші речі: смартфон, косметику, ключі, документи та ще залишиться місце.
Не залишайте себе без такої гарної подруги:)
Розміри (ШхВхТ): 30х26х12 см.
Довжина плечового ременя: 135,0 см.
Матеріал: штучна шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина ручок | 320 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Перегородка на блискавці, 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плечового ременя | 13500 |
| Стиль | Повсякденний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638 ₴










