Невеликі рюкзаки, що замінюють жіночу сумку це яскравий тренд цього сезону. Мати таку річ у своєму гардеробі дуже зручно, у неї помістити все найнеобхідніше для університету, походу по магазинах або прогулянки.
А якщо ще такий рюкзак має приємну на дотик плюшеву тканину і як доповнення, стильний пухнастий брелок, то будь-який день точно стане вдалим.
У міні рюкзака Plush одне основне відділення на блискавці з двома бігунками, всередині є кишеня для планшета.
Також спереду є фронтальне відділення на блискавці для смартфона, гаманця та різних дрібниць.
У рюкзака регульовані лямки з нейлону на лямка для підвішування.
Матеріал: тканина (велюр);
Розмір (ВхШхТ): 31х24х8,5 см;
Фурнітура: під золото;
Підкладка: щільна, коричнева
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 31 см |
| Глибина | 8.5 см |
| Об`єм | 6 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴







