Сумка жіноча Monroe
Компактна стильна сумка через плече з ланцюгом.Підійде як для вечірки, так і для повсякденного носіння.Виповнена з м'якої PU-шкіри з підкладкою з бавовни.Якість люкс.
Характеристика
Розмір 21*14*9 см.
Довжина ременя 120 см.
Вага: 0,55 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴







