Зручна сумка-органайзер із множинною кількістю кишень і відділень.
Органайзер буде незамінний у вашій сумочці. Вам не потрібно щоразу перевертати весь вміст своєї сумочки, позаяк тепер усі необхідні речі будуть у зручному органайзері.
Органайзер зшитий якісно, блискавки та кнопки легко застібаються. З одного боку 4 відділення-сіточки + 2 кишеньки, з іншого боку 2 відділення-сіточки + 2 кишеньки. Крім великого внутрішнього відділення, є 2 відділення на замках.
Розміри в складеному стані
28х17х1,5 см
у заповненому:
28х17х8 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JJ Home |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручок | 140 |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, Зовнішній кишеню без застібки, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴







