Чоловіча сумка через плече Hiking black — ідеальний варіант для повсякденного використання. З нею зручно ходити на роботу, в університет, на вечірню прогулянку або в кіно. Вона вмістить усе найнеобхідніше, звільнить Ваші руки та водночас не матиме громіздкого вигляду. Добре поєднується з повсякденним простим або спортивним одягом, джинсами, футболками, кофтами та іншим.
Має одне основне відділення з потайною кишенею на блискавці та двома відкритими кишенями для різних дрібниць: смартфона, ключів тощо.
На фасадній стороні під клапаном розміщене відділення без застібки та кишеня на блискавці для невеликих документів формату А5 і гаманця. Також на тильній стороні сумки є ще одна кишеня на блискавці.
Матеріал: полотняна тканина.
Розміри (ВхШхТ): 27х24х6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mei-Cha |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стиль | Повсякденний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴









