-17%

Маленька жіноча сумка-клатч — це "must have" гардероба будь-якої модниці, що поважає себе. Вона вдало під усе підходить, доповнює будь-який образ і є найкращою подругою на прогулянці, вечірці або в поході по магазинах.
Сумка жіноча клатч Fluffy — мрія для дівчини. У неї знімний плечовий ремінь-ланцюжок, містке основне відділення для смартфона, ключів, косметики та інших дрібниць.
Адже найвишуканіша краса ховається в простоті)
Розміри (ШхВхТ): 18х12,5х5 см.
Довжина плечового ременя: 100,0 см.
Матеріал: штучна шкіра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плечового ременя | 10000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴





