Сучасна людина вже не уявляє своє життя без різних девайсів, гаджетів і дуже часто без ноутбука чи планшета. Для деяких це просто розвага, але для більшості це робота чи навчання, без чого ніяк не обійтися у повсякденному житті. Тому актуальним аксесуаром зараз сумка для ноутбука із захистом від ударів та вологи.
Сумка для ноутбука 15,6'' Digital Tony – не тільки зручна та красива річ, що підходить під будь-який стиль одягу, але й якісний захист Вашого ноутбука, планшета та інших особистих речей.
- Сумка складається з одного основного відділення на блискавці з двома бігунками.
- Усередині відділення є ущільнювач та підкладка з ніжної плюшевої тканини для комфортного розміщення ноутбука та запобігання подряпинам.
- Також у відділенні можна розмістити невелику кількість документів формату А4.
- На фронтальній стороні є зручна кишеня на блискавці для додаткових аксесуарів: миші, кабелів і т. д.
- Цікавим елементом є дві верхні ручки, які при необхідності можна сховати у невеликі кишені з боків сумки. Ці кишені можна використовувати для розміщення особистих речей смартфона, гаманця тощо.
Розміри (ВхШхТ): 30х41х2 см.
Матеріал: поліестер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, Зовнішня кишеня на застібці |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴









