.
Сучасна людина вже не представляє своє життя без різних девайсів, ґаджетів і дуже часто без ноутбука або планшета. Для деяких це просто розвага, але для більшості це робота або навчання, то без чого вже ніяк не обійтися в повсякденному житті. Тому актуальним аксесуаром зараз є сумка для ноутбука із захистом від ударів і вологи.
Сумка для ноутбука 15,6" Digital Asus — не тільки зручна та гарна річ, що підходить під будь-який стиль одягу, але й якісний захист Вашого ноутбука, планшета та інших особистих речей.
Сумка складається з одного основного відділення. Усередині є кишеня для ноутбука діагоналлю до 15,6 дюйма з ущільнювачем і страхувальним ремінцем на липучці.
Також усередині легко розмістяться Ваші документи, папки, журнали, книги або зошити.
На фронтальній стороні є дві кишені, одна на блискавці, інша без розміщення додаткових аксесуарів: миші, кабелів тощо.
На задній стінці є кріплення для розміщення сумки на ручці дорожньої валізи.
По всьому периметру вшитий додатковий ущільнювач для захисту Вашої техніки від ударів і падінь.
Всередині щільна підкладка, металева фурнітура, дві верхні ручки та регульований плечовий ремінь
Розміри (ВхШхТ): 31х40х8 см.
Матеріал: поліестер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Захист від бічних ударів, Захист кутів, Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴







